Robbie Williams stále baví. Jeho 'těžká zábava' přilákala do Letňan 30 tisíc fanoušků

Je drzý, egoistický, někdy i lehce vulgární, přesto si dokáže získat sympatie miliónu lidí po celém světě. Do pražských Letňan nalákal večer na 30 tisíc fanoušků. Britský zpěvák Robbie Williams dokázal, že i téměř 30 let po začátku své hudební kariéry lidi baví. Než se dostal ke slovu samotný zpěvák, zahrály na pódiu hvězdy přelomu 80. a 90. let Erasure.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Robbie Williams koncertoval v pražských Letňanech | Zdroj: ČTK

Erasure začali přesně ve čtvrt na osm a návštěvníkům koncertu nabídli během tři čtvrtě hodiny 11 skladeb včetně hitů Blue Savannah nebo Love To Hate You.

Robbie Williams zahájil své vystoupení takzvanou Robbieho státní hymnou. Po jejím uvedení už mohla začít samotná The Heavy Entertainment Show. Ze stejnojmenné desky představil během 100 minut, které na pódiu strávil, tři skladby.

Došlo i na coverze, včetně hitu Freedom od George Michaela. Při Something Stupid pozval Williams na pódium svou ženu Aydu, skladbu Sweet Caroline si zase zazpíval se svým otcem Petem Conwayem. Zpívat začalo v závěru i publikum, přesvědčily je hity jako Feel nebo Rock DJ.

„Byl skvělý, úžasný. Nic lepšího jsem asi neviděla,“ pochvalovala si návštěvnice z Vracova. Jinou, o generaci mladší posluchačku naopak show nepřesvědčila. „Mně docela zklamalo to zakončení. Na to, že to má být Heavy Entertainment, tak efekty dobrý, ale dva roky zpátky ‚Depešáci‘ – na to, že jsem je předtím neposlouchala – měli tu show daleko, daleko lepší,“ popsala.

Robbie Williams vystoupil v Praze na svém dosud největším koncertu. Letňanský areál se pro něj připravoval celý týden. Z Prahy se přesouvá zpěvák do Budapešti, příští sobotu ho čeká Vídeň.

Ondřej Bambas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme