'Naposledy.' Skupina Chinaski v současné sestavě končí, většina členů dala kapele sbohem

Kapela Chinaski ve stávající sestavě končí. Svým fanouškům to oznámili Michal Malátný a František Táborský prostřednictvím facebookového profilu kapely. V prohlášení stojí, že vnitřní chemie mezi všemi členy, tolik potřebná pro fungování celé kapely, bohužel vyprchala. Ve skupině tak zůstávají jen zpěvák Michal Malátný a kytarista František Táborský.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skupina Chinaski při svém turné v O2 aréně | Foto: Tomáš Beran | Zdroj: facebook kapely Chinaski

Někteří z vás nám po O2 areně říkali, že jsme hráli, jako by to bylo naposledy. A pravda je, že ono to v aktuální sestavě skutečně skoro naposledy bylo,“ stojí v prohlášení na facebookovém profilu kapely.

Koncerty, které má skupina do konce roku domluvené, ještě odehraje ve stávající sestavě. Poslední veřejný koncert proběhne 18. prosince v brněnském Sonu. Poté kapelu opustí baskytarista Ondřej Škoch, bubeník Ota Petřina, saxofonista Štěpán Škoch a trumpetista Petr Kužvart.

Malátný s Táborským ale v textu odmítají, že by se snad rozešli ve zlém. Jen jsme si uvědomili, že teď potřebujeme kapelu dělat jinak a chceme to zkusit zažít ještě jednou s novými lidmi. To neznamená, že bychom měnili styl nebo vás připravili o vaše oblíbené písničky,“ dodávají s poděkováním pro odcházející členy.

Kam se chtějí s kapelou posunout, už mají prý jasno. Více informací se příznivci skupiny dozví po novém roce a na klubovém turné, které Chinaski plánují na nadcházející jaro.

mis Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme