Kapela Tata Bojs hostila další Koncert pro dobré myšlenky. Ve zkušebně s nimi byl i David Vávra

Kritici soudí, že kapela Tata Bojs je to nejlepší, co se dá z české mainstreamové muziky poslouchat. Právě Milan Cais, Mardoša, Vladimír Bár, Jiří Hradil a Dušan Neuwerth hráli na Radiožurnálu v dalším ze série Koncertů pro jiné myšlenky.

Praha (Aktualizováno: 20:03 10. 7. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tata Bojs | Foto: Salim Issa

Vystoupení odstartovalo po půl sedmé večer, a to z miniaturní zkušebny věhlasné kapely. Kromě moderátorky Lucie Výborné se připojil i speciální host, kterým tentokrát byl herec a architekt David Vávra.

Fanoušci Tata Bojs určitě poznali skladby Tanečnice, Virtuální duet, Šťastnější či čerstvou. Poprvé ve vysílání ale zazněla novinka z chystaného alba nazvaná Zvony.

Koncerty pro jiné myšlenky vznikly s cílem rozptýlit posluchače během nouzového stavu a se stejným záměrem budou pokračovat i v letních měsících.

Rozhovory spojené s živou hudbou se vysílají každý pátek v 18.30. To nejlepší z koncertů následně Radiožurnál zařazuje také do nedělního dopoledního vysílání od 10.00.

Anna Duchková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme