'Jaké máte přání?' Projekt Ježíškova vnoučata chce před Vánoci udělat radost starým a osamělým lidem

Projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata si chce před Vánoci vzpomenout i na staré či osamělé lidi a splnit jim jejich přání. Za sebou už má stovky zatím neviditelných kroků, díky kterým nyní může představit video natočené v domovech pro seniory.

Video Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vidět v něm můžete babičky a dědy, kteří prozrazují svoje přání. Někdy jsou velmi skromná, lze je pořídit za pár korun. Jindy jde o plnění snů, na které  třeba nejsou peníze, ale zato jsou čas a energie pro jejich uskutečnění. 

V českých domovech žijí tisíce seniorů, kterých se už léta na jejich přání nikdo nezeptal a žádný dárek nedostali, a tak byli našim dotazem zaskočení. Ve výsledku jsou často daleko skromnější a pokornější než ta naše.

Jaké přání máte vy? Co byste si přáli od Ježíška? Zeptali jsme se zaměstnanců Českého rozhlasu, moderátorů, redaktorů i těch, které ve vysílání neslýcháte. Zeptat se ale chceme i vás. Co je vaše přání, o které byste si napsali Ježíškovi? Přijďte se s námi o něj podělit.

V atriu Českého rozhlasu budete mít možnost říct svůj vzkaz Ježíškovi do kamery. Bude-li váš sen výjimečný, je téměř jisté, že se dostanete do našeho dalšího spotu, který pro vás chystáme.

Pro více informací o projektu Ježíškova vnoučata sledujte web i vysílání Českého rozhlasu. 

Olga Štrejbarová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme