Kulturní tipy v době koronaviru: koncert J.A.R. nebo ‚Sraz českých autobohémů‘ kapely Wohnout

„Živáku se nic nevyrovná“ – tak láká ve videopozvánce zpěvák Oto Klempíř na online koncert skupiny J.A.R. V pátek večer si můžete zazpívat také s kapelou Wohnout, která bude mít koncert s názvem „Sraz českých autobohémů“. Ondřej Havelka pak provede posluchače Českého rozhlasu Vltava dalším online koncertem Pražského jara.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kapela J.A.R. s cenou Anděl pro skupinu roku. Ceny za nejlepší hudební počiny uplynulého roku v základních kategoriích byly předány v pražském Foru Karlín. | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

J.A.R

J.A.R. zvou na svůj online koncert do Lucerna Music Baru videem se zpěvákem Oto Klempířem.

Pražské jaro online

Večer bude vysílat Český rozhlas Vltava pro příznivce klasiky jeden z online koncertů Pražského jara. V živém přenosu od osmi hodin zahrají mladí hudebníci z pražské hudební akademie a večerem posluchače provede Ondřej Havelka.

Leoš Mareš na autodromu

Na mosteckém autodromu od osmi hodin vystoupí Leoš Mareš. Na parkoviště může dorazit maximálně pět set aut, a pokud budete mít špinavé přední sklo, můžete si ho na místě také omýt.

Sraz českých autobohémů

Večer rozezní pražské Výstaviště písničky kapely Wohnout. Koncert, který skupina odehraje na střeše pojízdného autobusu, můžete vidět z pohodlí svého auta od sedmi hodin večer.

Martin Hrnčíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme