SOUTĚŽ: Dravec. Vyhrajte nový román scenáristy Marka Epsteina

Konec manželství, rozvrat všech jistot. A za tím vším jeden temný plán, který má navždy změnit život všem třem členům jedné obyčejné rodiny. Nový román českého scenáristy Marka Epsteina představuje mrazivý příběh vyprávěný z pohledu dvou dospělých a jednoho dítěte v průběhu několika měsíců.

Knižní soutěž Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kniha Dravec od Marka Epsteina | Zdroj: Nakladatelství Labyrint

Kniha Dravec od Marka Epsteina | Zdroj: Nakladatelství Labyrint

Jakub Inku bije, Inka se i přesto nevzdává snu o perfektní rodině. Možná se dobrovolně poddává vlastním lžím kvůli Beruše, jejich společnému dítěti. Nehoda ale způsobí, že matka s dcerou zůstanou rozděleni soudním příkazem. 

Následující události vypráví kniha ve třech linkách. V první přihlížíme zoufalství matky, která se snaží dokázat svou nevinu před hromadou křivých obvinění. Druhá patří malé dívce, použité jako zbraň v otcově machinaci, jak si zvyká v neznámém prostředí ústavní péče. Ve třetí pak čtenář nahlídne do hlavy násilníka, aby konečně pochopil, co stojí za jeho krutým plánem.

Pravidla soutěže

Přečtěte si Obecná pravidla soutěže o knihy se zpravodajským serverem iROZHLAS.cz

Dravec je druhou knihou Marka Epsteina. Ten je podepsaný třeba pod scénáři k filmům Ve stínu, ROMing a Václav nebo seriálům Redakce či Clona. V uplynulém roce přišel do kin thriller Důvěrný nepřítel, k němuž spolu s Ľubomírem Slivkou napsal námět. Jeho první kniha Ohybač křížů vyšla v roce 2007.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o 10 knih Dravec, napište nám až do tohoto pátku, 4. ledna, do 18.00 na e-mailovou adresu soutez.irozhlas@rozhlas.cz odpověď na následující otázku: 

Za scénář k jakému filmu dostal Marek Epstein cenu Český lev?

Do odpovědi uveďte:

  • Jméno a příjmení
  • Adresu pro případ výhry
  • Telefon, případně e-mail

Výherce bude server iROZHLAS.cz losovat ze správných odpovědí, každý se může v daném kole účastnit pouze jednou. Více se dočtete v pravidlech.

red Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejčtenější za posledních 24 hodin

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme