Poslední díl Hry o trůny vidělo 12 milionů lidí. Reakce jsou smíšené

Nastává dlouhá noc. I tak fanoušci komentují konec sedmé, předposlední řady Hry o trůny. Poslední díl série s názvem "Dragon and the Wolf" tedy "Drak a vlk" trval bezmála 80 minut a odvysílala ho stanice HBO.

New York Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Spisovatel George R.R. Martin, který stojí za knižní předlohou Hry o trůny | Foto: Robert Galbraith | Zdroj: Reuters

Poslední díl vidělo rekordních 12 miliónů lidí a jejich reakce jsou smíšené. Podle některých diváků finále splnilo to, co slibovalo - třeba odhalení původu jednoho z hrdinů nebo setkání několika klíčových postav. Jiným zase chybělo více akce a chtěli by se vrátit ke knižní předloze.

Hra o trůny, nákladná televizní sága, která mění podobu televize

Číst článek

Podle Briana Lowryho z americké CNN ale poslední díl nabídl neuvěřitelně působivé scény. Svůj článek americký novinář začal varováním, že jeho komentář by mohl zkazit zážitek těm, kteří díl ještě neviděli. Podobné komentáře s varovnými bannery jsou i na sociálních sítích.

Na poslední sérii populárního seriálu si budou muset diváci počkat poměrně dlouho, premiéru by totiž měla mít až v roce 2019 a bude mít jen šest dílů. Nicméně podle serveru Vanity Fair by měly být ještě delší a barvitější co do počtu a kvality vizuálních efektů.

Martin Balucha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme