ENTER - datové toky

Pátý ročník multimediálního bienále ENTER, multižánrové přehlídky nejnovějších i budoucích trendů v umění, proběhne ve dnech 14. až 17. dubna v Praze. Program přednášek, workshopů, výstavy i představení spojuje téma datapolis.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Multimediální bienále ENTER 2011

Multimediální bienále ENTER 2011 | Foto: Bienále ENTER

Výstavy, která bude probíhat po celé době konání bienále v budově Národní technické knihovny, se zúčastní několik umělců, jejichž díla získala ceny na předních zahraničních festivalech a přehlídkách a vzbudila zájem nejen odborné kritiky, ale i široké veřejnosti a v některých (hackerských) případech i ochránců zákona - viz záznam živého rozhovoru. Vedle výstavy čeká na návštěvníky i večer audiovizuálních performancí v klubu Cross a tanečních představení v Divadle Archa.

Do studia jsme na rozhovor o festivalu pozvali Michala Mariánka a Prokopa Bartoníčka a Pavla Sedláka, hlavního kurátora výstavy v NTK.

Přehrát

00:00 / 00:00

Pátý ročník multimediálního bienále ENTER

Odkaz:
www.festival-enter.cz

Pavel Sladký Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme