Herec a režisér Ondřej Sokol představí stand-up comedy Celebrity

Jak se chovají české celebrity, dnes na jevišti pražského Studia DVA ukáže herec a režisér Ondřej Sokol. Vytvořil stand-up comedy s názvem Celebrity.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Sokol, herec a režisér | Foto: Česká televize

„Dámy a pánové, dobrý večer.“ Jediné, co chce o svém představení Ondřej Sokol prozrazovat, jsou první slova, kterými stand-up comedy zahájí.

„Ani zkoušky jsem nedělal tady před lidmi. Zkoušel jsem doma sám. Protože doma a sám – to si dokážu ospravedlnit,“ říká Sokol.

Přehrát

00:00 / 00:00

Před premiérou stand-up comedy Celebrity mluvila s Ondřejem Sokolem Michaela Vetešková

„Ale abych tady stál v divadle – a tam seděl jeden člověk – to opravdu nedám. To je zase na komunikaci s plným hledištěm.“

Nad jevištěm bliká nápis Ondřej Sokol, po stranách jsou spuštěné zlatavé závěsy. Sokol chce, aby se stand–up comedy odehrávala ve velkém stylu.

„Vyhrožuji jim, že budu zpívat a tančit, ale pokusím se to nesplnit, protože myslím, že by to byl skutečně otřesný zážitek. Ale zařazuji každých 20 minut velký jevištní efekt.“

Sokol je velkým obdivovatelem žánru stand-up comedy a je mu líto, že se mu čeští umělci příliš nevěnují.

Mimo záznam na sebe prozradil, že než se rozhodl Celebrity vytvořit, tajně si vyzkoušel moderovat některé společenské akce a také že si obstaral trampolínu.

Michaela Vetešková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme