La Putyka představí pokračování – UP 'END' DOWN

Cirk La Putyka se dnes v pražské La Fabrice představí se svým novým projektem UP 'END' DOWN, který žánrově navazuje na úspěšné představení La Putyka. Novinka UP 'END' DOWN v sobě také spojuje prvky nového cirkusu, akrobacie, hudby a tance.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

La Putyka v Paláci Akropolis

La Putyka v Paláci Akropolis | Foto: Martin Faltus

„Zvolili jsme disciplíny, které se na cirkusových školách učí čtyři roky, aby se s nimi dalo vystupovat,“ upozornil na v porovnání se zvyklostmi krátké secvičení náročných prvků autor projektu Rosťa Novák. „Například speciální houpačka na skákání stála v Rusku život čtyři artisty, když se o podobné secvičení pokoušeli,“ poukázal na adrenalin, který českou premiéru provází.

UP 'END' DOWN se volně inspiruje filmem Wima Wenderse Nebe nad Berlínem a znázorňuje svět andělů na křižovatce mezi životem a smrtí. Obsazení je z devadesáti procent stejné jako v La Putyce a o hudební doprovod se opět stará Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián.

Anna Königsmarková, Michal Šenk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme