Lidé se v Praze rozloučí s Martinem Štěpánkem

Ve strašnickém krematoriu v Praze začne ve 13 hodin poslední rozloučení s Martinem Štěpánkem. Třiašedesátiletý herec, novinář a bývalý ministr kultury odešel ze světa dobrovolně minulý čtvrtek.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

Brilantního komentátora připomíná nedávný rozhovor na Radiožurnálu. Mimo jiné v něm kritizoval česká média. Vadila mu především jejich bulvarizace a povrchnost.

„Žurnalistika přestává vyžadovat vzdělání, žurnalistika přestává vyžadovat hledání souvislostí a žurnalistika ztrácí paměť. To jsou asi ty nejmarkantnější nedostatky, které dnes žurnalistice vyčítám. Zažil jsem to dokonce i jako poměrně vysoce postavený politik,“ řekl Martin Štěpánek.

Přehrát

00:00 / 00:00

Martin Štěpánek v nedávném rozhovoru pro Radiožurnál.mp3

Martin Štěpánek byl herec, režisér, novinář a politik. Hrál v pražském Národním divadle, Činoherním klubu a v Divadle Na Vinohradech. Po své emigraci působil jako novinář v rádiu Svobodná Evropa. V letech 2006 až 2007 byl ministrem kultury.

Pavla Dluhoschová, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme