Loď Tajemství bratří Formanů má nové místo a koncepci

Divadlo bratří Formanů odtajnilo dramaturgii nové sezóny na Lodi Tajemství v Praze. Loď, na kterou jste byli zvyklí chodit do Holešovic, nyní kotví na pražské náplavce poblíž Palackého mostu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Divadlo AQUALUNG / Divadelní loď Tajemství | Foto: Divadlo AQUALUNG

Netradiční divadelní prostor na Vltavě letos slaví 10 let. K narozeninám dostal novou dramaturgii a také fyzický návrat bratrů Formanových spolu se svým týmem. Na Lodi Tajemství letos od konce května začne probíhat pestrý program.

Návštěvníci se mohou těšit například na představení divadla Aqualung, divadla DNO nebo na projekt Rusalka, který vznikl v koprodukci Divadla bratří Formanů s brněnskou Husou na provázku.

„Pro nás je určitě Loď nejsilnější zážitek. Myslím, že ji máme nejblíže k srdci, protože nás to stálo nejvíc práce a energie. Hlavně se tam vytvořila parta lidí, kteří, ne všichni, ale hodně z nich, s námi dělají do dneška. Dostal jsem chuť tady být víc a hlavně se tomu víc věnovat,“ řekl Petr Forman.

Zuzana Filípková, Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme