V Karlíně má premiéru muzikál Lucie, větší než malé množství lásky

V pražském Hudebním Divadle v Karlíně má dnes večer premiéru muzikál ‚Lucie, větší než malé množství lásky‘. Libreto k dílu s hity skupiny Lucie napsal textař, básník a hudebník Tomáš Belko, režie se ujal Petr Novotný, kterého proslavila první česká inscenace kultovního muzikálu Jesus Christ Superstar.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zleva nahoře Lukáš Vaculík, Emma Smetana, Jiří Korn, Barbora Poláková, Robert Kodym, P.B.CH., David Koller a (zleva dole) David Kraus, Václav Noid Bárta, režisér Petr Novotný, Tomáš Belko a Michal Dvořák na tiskové konferenci k premiéře muzikálu Lucie. | Foto: ČTK

Je to pro mě opravdu druhé setkání s nějakým zvláštním tvarem, který mě oslovuje více než všechny ostatní. A to jsem jich udělal již poměrně hodně,“ říká Novotný.

Přípravy muzikálu ‚Lucie, větší než malé množství lásky‘ začaly v pražském Hudebním divadle v Karlíně už letos na jaře. Kapela v představení vystupovat nebude, ale její členové inscenaci od samého začátku pečlivě hlídají.

Přehrát

00:00 / 00:00

O tématu natáčela Jitka Benešová

V roli Lucie se budou střídat Barbora Poláková a Ema Smetana. O postavu Daniela se podělí Václav Bárta a Daniel Kraus.

Diváci dále uvidí například Karla Rodena, Lukáše Vaculíka, Jiřího Korna, nebo Václava Vydru.

Jitka Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme