V první letošní premiéře divadla Ungelt ožívají rodinné vztahy

Režisér Viktor Polesný uvádí na scéně pražského divadla Ungelt rodinné drama Vzpomínky zůstanou autora Bernarda Sladea. Premiéra se chystá na dnešní večer.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Herečka Zlata Adamovská | Foto: Alžběta Švarcová

V milostném příběhu s komplikovanými vztahy se v hlavních rolích předvedou herci Lucie Štěpánková, Jana Stryková, Vilém Udatný nebo Petr Štěpánek. Titul byl vybrán na tělo herečce Zlatě Adamovské, která se tu ocitá v roli matky a milenky.

„Je to napsané vtipně, chytře a vlastně i jímavě, jak je psáno ve sloganu představení. Když mám dialogy s Luckou, často si říkám, to bych nechtěla prožívat se svojí dcerou. Myslím, že budou souznít i s diváky. Když se podívám kolem sebe, úplně uspořádaných rodinných vztahů u nás není hora, spíš naopak,“ řekla o představení Adamovská.

Režisér Viktor Polesný Radiožurnálu prozradil, na co se mohou diváci těšit: „Čeká je určitý emocionální zážitek, protože to je příběh, který se může dotknou každého z nás. Nerad bych ho prozrazoval, ale je to lidský příběh, pohybuje se na hraně komedie a jakýchsi hořkostí a tragických podtextů. Nejvíc mě baví vztahy, v divadle, ve filmu i v televizi mám rád vztahové záležitosti a tohle je čistě vztahová záležitost, je to o lásce.“

Zuzana Filípková, Lucie Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme