Český rybář bude hostem prestižní americké talkshow

Jakub Vágner, český rybář a cestovatel, právě dnes zažije hvězdné okamžiky. Usedne jako host do křesla v pořadu Tonight Show amerického moderátora Jay Lena. Pozvání od něj přitom patří ve Spojených státech k těm nejvíc ceněným nejen mezi celebritami.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hostem Dopoledního Radiožurnálu byl | Foto: Katka Brezovská | Zdroj: Český rozhlas

Večer co večer se na programu NBC rozjede typická znělka. Každý všední den půl hodiny před půlnocí vstupuje do milionů amerických domácností prostřednictvím televizní obrazovky Jay Leno.

Přehrát

00:00 / 00:00

O amerických zábavních pořadech mluví zpravodaj Vít Pohanka.

Tonight Show je nejstarší televizní zábavní program, který běží bez přestání od roku 1954. Jay Leno ho moderuje s jednou krátkou přestávkou už od roku 1992. Usednout do jednoho z jeho křesel znamená v Americe být opravdu někým. A pozvání nepřijímají jen celebrity ze světa filmu, hudby nebo jiných odnoží šoubyznysu.

Loni v březnu se stal Barack Obama prvním americkým prezidentem ve funkci, který se nechal Jay Lenem vyzpovídat. Samozřejmě v Americe existuje v tomhle televizním formátu mnoho jiných pořadů.

Špička zábavních pořadů

Z New Yorku na východě konkuruje hlavně Late Show a David Letterman v televizi CBS. Oprah Winfrey, opakovaně označovaná za nejvlivnější ženu v Americe, kraluje odpolednímu vysílání zaměřenému hlavě na ženské publikum.

I pozvání do jejich pořadů patří v Americe k nejvíce ceněným nejen mezi celebritami. Určitě se dá ale říct, že Jay Leno a Tonight Show tvoří spolu s nimi absolutní špičku amerických zábavních pořadů s nejvyšší sledovaností.

Jakub Vágner je držitelem mnoha neoficiálních i oficiálních rybářských rekordů, které sdružuje Mezinárodní asociace sportovního rybolovu IGFA. Několik jeho úlovků vážilo přes sto kilogramů a měřilo více jak dva metry.

Vít Pohanka, ak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme