Co bude dál s princeznou Leiou? Nabízí se zpěvačka Stevie Nicksová nebo velkolepá smrt na plátně

Náhlá a nečekaná smrt herečky Carrie Fisherové, která ztvárnila ikonickou roli princezny Leiy v nekončící sáze Star Wars, postavilo filmové studio Disney před složité dilema: Co se stane s kultovní postavou?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Carrie Fisherová po boku Chewbaccy | Zdroj: Reuters

Disney uvedl, že herečka dokončila natáčení všech scén do Epizody VIII, která má premiéru na konci příštího roku. Předpokládalo se však, že Fisherová bude mít klíčovou roli v dalším pokračování sci-fi ságy. Epizoda IX se do kin má dostat v roce 2019.

Zda se v dalších dílech Leia objeví, odmítla tisková mluvčí studia komentovat. V posledních letech zažívala Carrie Fisherová velký comeback na stříbrných plátnech, když se jako Leia objevila po boku Han Sola v podání Harrisona Forda a Marka Hamilla jako Luka Skywalkera v roce 2015 ve filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Nedávno měl svou premiéru první snímek z nové série samostatných filmů Lucasfilmu Rogue One: Star Wars Story. V závěru filmu se Leia objevila, šlo však o povedenou animaci CGI. Někteří fanoušci na serveru Heavy.com navrhují, že by roli mohla převzít zpěvačka Stevie Nicksová. Jiní fanoušci zase sutdiu doporučují, aby nechalo princeznu Leiu na stříbrném plátně zemřít s poctou.

Jak bude bitva mezi dobrem a zlem v Galaktickém impériu bez princezny vypadat tak mohou fanoušci zatím jen spekulovat. „Teď nebrečím, ale nejspíš začnu, až Disney bezostyšně počítačově doanimuje tvář Carrie Fisherové do Epizody XI,“ napsal v úterý na twitter fanoušek s přezdívkou Thug Lucas.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme