John Malkovich exkluzivně: Nelíbí se mi postavy modelů

Americký herec John Makovich se letos karlovarskému filmovému publiku představil jako módní návrhář. Do lázeňského města přivezl svoji kolekci pánské oblečení Technobohemian.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

46. filmový festival Karlovy Vary, John Malkovich | Foto: Filip Jandourek

I přes svůj nabitý program dnes našel čas a Radiožurnálu poskytl exkluzivní rozhovor. V něm například prozradil, proč chtěl, aby jeho modely ve Varech předváděli čeští herci.

Miluje ležérní eleganci, ve světě módy pohybuje už několik let a při navrhovaní se čas od času nechává inspirovat i svými filmy.

To, jak chodí lidé běžně oblečení ho nebaví, vypadá to prý jako kdyby právě vyšli z posilovny. A odmítá, aby jeho kolekce předváděli profesionální modelové.

„Mně se nelíbí, jaké mají postavy a jak na nich oblečení vypadá, ale to je moje osobní estetické cítění. Takže radši mám, když mojí kolekci předvádějí herci,“ říká v exkluzivním rozhovoru pro Radiožurnálu John Malkovich.

Všechny jeho modely spojovala ležérní elegance a decentní barvy.

Na přehlídku Johna Malkoviche se ale dostalo jen několik vyvolených, vstup zůstal odepřen i některým mediím.

Ženy tento charismatický herec jako návrhář nepotěší. Žádnou dámskou kolekci kvůli pracovnímu vytížení nechystá. A jaké jsou tedy jeho další filmové plány.

V září točím s italským režisérem Gabrielem Salvatorem film, který se jmenuje Sibarien Education.

Martina Spěváčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme