Mánesův most v Praze je celý den uzavřený. Filmaři na něm natáčí akční thriller

Mánesův most v centru Prahy je od rána uzavřený. Filmaři na něm natáčí akční kriminální thriller Unlocked, ve kterém bude hrát například Michael Douglas, Orlando Bloom nebo Noomi Rapaceová.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Natáčení filmu na Mánesově mostě v Praze

Natáčení filmu na Mánesově mostě v Praze | Foto: Martin Karlík

U místa natáčení hlídkuje od časných hodin městská i státní policie a ochranka a nikoho na most nepouští, pouze lidi ze štábu.

Velký zájem ze strany lidí ale natáčení zatím nebudí. Fanoušci totiž bývají o natáčení většinou dobře informovaní, a tak vědí, že dnes se natáčí pouze s komparzem, hlavní hvězdy filmu dorazí až v prosinci.

Americký film se kromě na Mánesově mostě bude natáčet ještě v Živnobance anebo Na Příkopech. Filmaři využijí ale i studia na Barrandově.

Mánesův most bude dnes uzavřený až do deseti večer. Auta musí po objízdné trase přes Palachovo náměstí, nábřeží Edvarda Beneše, Čechův most a Dvořákovo nábřeží. V opačném směru pak přes ulici 17. listopadu a náměstí Curieových. Přes Újezd pak bude odkloněná také tramvaj číslo 18.

Natáčení filmu na Mánesově mostě v Praze | Foto: Martin Karlík

Martin Karlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme