Marge a Homer se budou rozvádět, začne tak 27. série Simpsonových

Po dlouhých letech přichází rozpad jednoho nerozlučného svazku. A i když je to jen svazek dvou fiktivních a navíc animovaných postav, je kolem toho hodně rušno. Rozejít se mají slavní manželé Marge a Homer Simpsonovi.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ruská církev požaduje zvýšení věkové hranice pro sledování Simpsonových. Vadí jí lov pokémonů

Ruská církev požaduje zvýšení věkové hranice pro sledování Simpsonových. Vadí jí lov pokémonů | Foto: Bontonfilm

Rozvod Marge a Homera v připravované 27. sérii vyzradil jeden z producentů animovaného seriálu.

Zpráva měla velký ohlas na jihoamerických twitterových a facebookových účtech pod heslem Marge y Homero. Na anglicky mluvících se o rozvodu slavné dvojice mluvilo už ve středu.

Názory jsou různé. Jeden uživatel třeba napsal, že Simpsonovi se zjevně snaží jít s dobou. Ironicky se ptá, jestli tedy v další sérii Bart odhalí svoji homosexualitu, Líza se bude chtít stát mužem a Homer si najde přítelkyni, která bude ve věku jeho dcery.

Simpsonovi | Foto: Český rozhlas

Například britský Telegraph předpovídá, že skalním fanouškům se tento obrat líbit vůbec nebude. Jiné servery píšou, že rozchod Marge a Homera není vlastně ve vývoji seriálu nic až tak převratného, a dodávají, že se do konce 27. řady tento pár nějak určitě zase dá dohromady.

Podle producenta Ala Jeana se mají Simpsonovi rozvádět proto, že se u Homera objeví narkolepsie, tedy neurologická porucha, při které člověk trpí ospalostí a nekontrolovaně během dne upadá do spánku. Po rozvodu s Marge se prý Homer zamiluje do lékarnice.

Jak to skončí, Al Jean neřekl, prozradil ale ještě jednu zápletku. Levák Bob si prý splní svůj celoživotní sen, totiž zabít Barta. Stane se tak v díle natočeném speciálně pro Halloween. V dalších epizodách ale Bart chybět nebude.

Simona Bartošová, Tea Veseláková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme