Podzimní animovaná sklizeň

Podzimní sklizeň Animánie je festival nejen animovaného filmu, který proběhne 13. - 21. listopadu 2009. Během tohoto týdne se v kinosálech Měšťanské Besedy, Music clubu Anděl a na dalších místech v Plzni budou promítat animované filmy českých i zahraničních tvůrců. O Animánii přišli do Odpolední session víc povědět produkční Martin Štěrba a Jana Jeremiášová a za zúčastněné studio Amanita Design (mj. tvůrce známé hry Samorost nebo aktuální novinky Machinaria) Václav Blín.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Festival Animanie | Foto: Press kit
Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor o Animanii, projektu posedlém animovaným filmem

Projekt Animánie, který organizuje OCET (Oblastní centrum elementární tvorby) se sídlem v Plzni, je volnočasový projekt, jenž se čtvrtým rokem snaží přiblížit možnosti animace širokému spektru zájemců od dětí a mládeže, přes pedagogy až po laickou veřejnost. Každoročně nabízí projekce animovaných filmů, stejně jako možnost nahlédnout a vyzkoušet si vlastní animační práci na workshopech. Vizte www.animanie.cz a www.amanitadesign.com.

Pavel Sladký Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme