Režisér David Lynch natočí novou řadu seriálu Městečko Twin Peaks

Po čtvrtstoletí se na televizní obrazovky vrátí legendární Městečko Twin Peaks. Premiéru budou mít nové díly v roce 2016. Seriál se poprvé divákům představil roku 1990 a už tehdy způsobil velké pozdvižení. Režisér David Lynch tehdy přišel s úplně jiným seriálem, než na jaké byli diváci zvyklí. Vybral si zajímavé herce, kteří se svými často bizarními postavami doslova splynuli.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Twin Peaks | Foto: oficiální Facebook Twin Peaks

Celým seriálem se prolíná tajemno, se kterým umí Lynch bravurně pracovat. Současně je to také detektivka, vyšetřuje se tu vražda studentky Laury Palmerové. Velký podíl na úspěchu Městečka Twin Peaks má i hudba Angela Badalamentiho.

Jestli se fanoušci ve třetí řadě dočkají i návratu zvláštního agenta FBI Dala Coopera, zatím není jasné. Herec Kyle MacLachlan ale naznačil, že by se do své role vrátit mohl.

Tvůrci plánují oslovit i další bývalé protagonisty a rádi by se vrátili na místa původního natáčení, a to do kraje ve státě Washington a do ateliérů v Kalifornii.

Režisér Lynch se scenáristou Markem Frostem chtějí, aby se jejich tým co nejvíce podobal tomu z prvních dvou řad seriálu.

Tomáš Pilát, Martin Karlík, Anna Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme