Startuje nová řada taneční soutěže StarDance. Poprvé nabídne valčík se salsou

Radek Banga z kapely Gypsy.cz, odbornice na hubnutí Kateřina Cajthamlová nebo moderátor Leoš Mareš. Ti všichni vystoupí v rolích tanečníků v sedmé řadě televizní soutěže StarDance. Nová řada představí deset tanečních párů a více tematických večerů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tanec (ilustrační foto) | Foto: Creative Commons Attribution 2.0 Generic, Flavio

„Stáří dorazilo, mi strašně ruplo v zádech. První trénink, první zranění, to je konec,“ tak okomentoval první červencový trénink Leoš Mareš.

Pro většinu soutěžících znamenalo pozvání do soutěže začátek tvrdé práce. Komik Lukáš Pavlásek se role tanečníka nebál a nebojí.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dva taneční páry navíc, deset večerů a poprvé valčík se salsou. To nabídne nová řada taneční televizní soutěže StarDance

„Já tancuju špičkově. Od mala, co jsem se narodil, jsem neustále v tanečním pohybu, při chůzi, pořád. Neustále hýbu rukama, nohama, hlavou. Pro mě je prostě tanec denní chleba,“ popsal Pavlásek.

Herečka Jitka Schneiderová si o sobě před začátkem tréninků zase myslela, že tančit umí.

„Od rodičů jsem obdařená muzikálností, ale ono opravdu, i když se člověk nějak hýbe, pro radost si tančí, je to úplně něco jiného, než když přijde tancovat s profíkem, který řekne, že je to na nic, protože se musí naučit přesně ty technické věci. Jsem začátečník,“ vysvětlila herečka Schneiderová.

K osmi obvyklým tanečním párům z minulých let letos přibyly další dva. Organizátorům to umožní ukázat tanečníky ve větším počtu tematických večerů.

„Zachováváme muzikálový večer z loňské řady, který měl obrovský úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Zároveň máme takový dárek pro naše diváky, kdy poprvé budeme mít jeden díl věnovaný česky zpívané hudbě. Můžeme se také těšit na velkou poctu králi popu Michaelu Jacksonovi, což bude další z tematických večerů,“ řekl vedoucí dramaturg Jan Bors.

Večery budou opět moderovat Tereza Kostková a Marek Eben.

Radek Kříž Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme