Tvůrci odhalili trailer k nové bondovce Spectre. Bulvární tisk si více všímá skandálu

Upoutávka k nejnovějšímu filmu o agentovi 007 nazvanému Spectre je na světě. Diváky má navnadit na 24. bondovku. Vlnu nadšení ale krátce po zveřejnění traileru přehlušil skandál v britském bulvárním tisku, který se týká filmového štábu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Z nového filmu James Bond: Spectre | Foto: MGM

Zatímco fanoušci s nadšením sledovali nový trailer a filmoví analytici zkoumali, o co ve filmu tentokrát půjde, 150členný tým filmových tvůrců vyrazil z Británie na další část natáčení do Mexika.

Technici a kaskadéři se v soukromém letadle tak opili, že částečně zničili vybavení stroje a chtěli prý otevřít dveře letounu. Podle portugalského dopravce to vyvolalo mezinárodní bezpečnostní poplach.

Film Spectre provází nepříjemné události už delší dobu. Když například hackeři ukradli interní data společnosti Sony Pictures, byla mezi nimi i raná verze scénáře k nejnovější bondovce a detaily kolem natáčení v Mexiku.

Tvůrci snímku Spectre prý navíc za úplatu od mexické vlády upravili scénář. Údajně výměnou za milionové daňové úlevy se ve filmu objeví záběry Mexiko city jako moderní metropole.

Hlavní padouch pak prý na žádost mexické vlády není Mexičan. Z této země naopak pochází Bond girl, kterou si zahraje Stephanie Sigmanová.

Trailer naznačuje, že nová bondovka bude temnější než předchozí snímek Skyfall. Spectre by se pak podobně jako Skyfall mohl částečně točit kolem Bondova dětství.

Agent 007 totiž dostane fotografii dvou neznámých dospělých s dítětem z jeho rodného Skotska. Premiéra 24. bondovky Spectre je plánována na konec října.

Aktéři nové bondovky Spectre pózují s režisérem Samem Mendesem | Foto: Reuters

Ve filmu Spectre se objeví automobil Aston Martin DB10 | Foto: Reuters

Anna Kottová, Zdeněk Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme