V Křídlech Vánoc exceluje Vica Kerekes

V českých kinech se objevila nová filmová romance Křídla Vánoc. Tentokrát z dílny české režisérky Karin Babinské, která před šesti lety natočila oceňovaný debut Pusinky. Jak název napovídá, film se odehrává během vánočních oslav, kdy jsou nákupní centra plná lidí a stane se zázrak.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vica Kerekes | Foto: Radio Wave

Film vypráví příběh čtyř ztroskotanců, kteří se spřátelili při práci v obchodním domě. Richard Krajčo, který je také autorem filmové hudby, hraje optika s nadpřirozenými schopnostmi.

Dalším ztroskotancem je vystudovaný herec Zajíc v podání Jakuba Prachaře, chodí po nákupním centru v masce plyšáka, a když ho vidí děti, rozbrečí se.

Přehrát

00:00 / 00:00

Nový film Křídla Vánoc představila Michaela Vetešková

Třetí do party ztracenců je drsná zrzavá prodavačka s výrazným make-upem, tu hraje stále častěji obsazovaná Vica Kerekes.

„Moje postava se jmenuje Nina, je do sebe uzavřená a nosí masku, aby byla skrytá. Ale přeje si, aby se mohla někomu otevřít,“ říká.

Během příběhu ale prožije velký přerod. „Proto to byla pro mě úžasná role, protože jsem měla možnost hrát velkou změnu.“

I samotná Vica Kerekes prožívala během natáčení něco podobného jako její postava:

„Prožívala jsem při natáčení velké změny svého života. Zanechala jsem starou cestu a našla jsem úplně novou,“ uvedla herečka.

Vica Kerekes hraje na Slovensku i v Maďarsku, samu sebe považuje za Maďarku. Čeští diváci ji znají hlavně z filmů Příběh kmotra, Nestyda či Muži v naději.

Michaela Vetešková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme