V USA je na prodej dům masového zabijáka Buffalo Billa z Mlčení jehňátek

Dům masového vraha Buffalo Billa z filmu Mlčení jehňátek je na prodej. Současní majitelé si třípodlažní budovu v Perryopolisu v Pensylvánii, kde se natáčely některé scény slavného oscarového thrilleru, cení na 300 tisíc dolarů, což je v přepočtu kolem 7 milionů korun. Je to prý docela dobrá cena vzhledem k tomu, jak velký dům to je.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Anthony Hopkins

Anthony Hopkins | Foto: www.anthonyhopkins.org

Součástí domu ale není slavná sklepní kobka, kde psychopatický zabiják věznil jednu ze svých obětí. Takže o dům bez sklepa asi nebudou mít zájem třeba sběratelé vína.

Nemovitost vlastní Scott a Barbara Lloydovi, američtí důchodci, kteří v domě bydlí už 40 let a na 'stará kolena' pro sebe hledají něco menšího.

Právě jim před 25 lety u večeře zaklepali na dveře filmaři, jestli by si nemohli jejich dům prohlédnout. Natáčelo se v něm jen tři dny, ale přípravy štábu zabraly šest týdnů.

Noví majitelé domu se můžou těšit na čtyři ložnice, bazén, garáž pro čtyři auta a velký zarámovaný plakát kanibala Hannibala Lectera, hlavní postavy Mlčení jehňátek, v pracovně.

Viktor Daněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme