Ve filmu Vrásky z lásky excelují Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý

Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý, dvě české herecké legendy a bývalí životní partneři, se dali znovu dohromady. Ovšem jen na stříbrném plátně. Tuhle příležitost jim dal film Jiřího Stracha Vrásky z lásky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V hlavních rolích filmu Vrásky z lásky vystupují Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý. | Zdroj: ČTK

Energická herečka v letech a bývalý učitel si k sobě hledají cestu v novém filmu režiséra Jiřího Stracha Vrásky z lásky.

„Všichni točí jenom pro mladé lidi, aby měli plná kina a mně to upřímně řečeno – přiznám se – moc nebaví, takže proto Strach jde trošku jinou cestou, možná odvážnější, možná divácky méně úspěšnou. Možná to nebude mít milion lidí v kinech, ale věřím, že ten film je o to cennější,“ říká Jiří Strach.

Přehrát

00:00 / 00:00

Příspěvek Evy Rajlichové o filmu Vrásky z lásky v Odpoledním Radiožurnálu.mp3

Jeho nejnovější film má záviděníhodné herecké obsazení. Hrají v něm Josef Somr, Tatiana Vilhelmová nebo Taťjana Medvecká či Ivan Trojan ve vedlejších rolích. Nejvíc pozornosti ale přitahují Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý jako ústřední dvojice.

„Jiřina Bohdalová je jaderná elektrárna – extrovert. Radek Brzobohatý je zas povahově trošku jiný, je malinko introvertnější jako člověk, takže v tomhle působí možná určitá disproporce. Jinak na natáčení byli vedle sebe prostě úžasní, komunikativní,“ popisuje režisér.

Ve stejném duchu jako jejich filmové role pojali oba herci i tiskovou konferenci, kde se film představoval novinářům.

Vrásky z lásky uvidíte v českých kinech od 12. dubna.

Eva Rajlichová, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme