Ve Zlíně budou odhaleny další hvězdy na chodníku slávy

Filip Renč a Michaela Kuklová budou mít svou hvězdu na chodníku slávy před Velkým kinem ve Zlíně. Po vzoru Hollywoodu dlaždice s hvězdou pro významné osobnosti českého dětského filmu už řadu let uděluje nadace Kapka naděje a filmový festival ve Zlíně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Film festival Zlín | Foto: Film festival Zlín

Slavnostní akt odhalení desek a autogramiáda obou umělců začne v 15 hodin. Zástupci Univerzity Tomáše Bati pak oběma umělcům předají hvězdný doktorát.

Pořadatelům festivalu se navíc podařilo získat řadu filmů na takzvaní královské kopii. Zatímco běžné filmové políčko má velikost 35 milimetrů, tak tyto filmy mají rovný dvojnásobek. Diváci tak včera mohli vidět například Batmana, dnes Lawrence z Arábie a zítra uvidí legendární West Side Story.

Třetí den festivalu nabídne kromě filmů i bohatý doprovodný program. V 18 hodin na náměstí Míru vystoupí Lucie Vondráčková, taneční skupina IFF a také ABBA STARS revival v rámci večera naděje.

Lenka Rafaelová, Jiří Kokmotos Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme