Život je kreativnější než já, přiznává herečka Susan Sarandonová

Zatímco se americká herečka připravovala na setkání s novináři a hlavně s festivalovými návštěvníky, před hotelem Thermal se nic neponechávalo náhodě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Susan Sarandonová na 47. MFF Karlovy Vary | Foto: Filip Jandourek

„Aby když přijede nějaká ta hvězda, aby to vypadalo k světu,“ vysvětluje pán, který slavnostní krytinu před příjezdem Susan Sarandonové měnil.

Pak už červený koberec patřil jen hlavní hvězdě festivalu. A právě na něm nám exkluzivně odpověděla na otázku, jestli se v jejím životě dějí věci z nějaké příčiny:

„Všechno důležité, co se v mém životě stalo, bylo řízeno osudem. Většinou se to týkalo lásky. Třeba narození mých dětí, což bylo pro mě hodně důležité. Nevím kdo dělá ta rozhodnutí.“

„Nevěřím, že někdo osud řídí, ale určitě je život kreativnější, než jsem já. Když vám život pokládá věci do cesty, musíte být na pozoru a musíte je dotáhnout do konce a pak to bude příjemné překvapení,“ myslí si herečka.

Susan Sarandonové podle jejích slov chybí kontakt s diváky a zpětná vazba, a tak festivalové návštěvníky vyzvala k diskusi po projekci snímku Jeff, který žije s mámou.

Přehrát

00:00 / 00:00

Susan Sarandonové v patách byla Lubica Bergmanová

Zeptat se ji přítomní v sále mohli doslova na cokoliv. Dokonce i na to, jestli její děti kouří marihuanu a co si o tom ona sama myslí.

Otázky ale pokládala i herečka, která se do paměti českých diváků vryla i díky jedné z čarodějek z Eastwicku.

Susan Sarandonovou zajímalo hlavně to, kdo z přítomných ještě žije u rodičů. Les rukou ji evidentně potěšil. Její dvě děti ještě stále bydlí s ní.

Pořadatelé karlovarského festivalu se o Susan Sarandonovou pokoušeli už před několika lety. Tehdy marně. Teď neskrývá nadšení

„Jsem tu jen pár dní, ale zdá se mi to tady velmi vstřícné. Fakt nerada jezdím do Cannes. A teď, když jsem to řekla, tak jsem si jistá, že už mě nikdy nepozvou. Pro mě je být Cannes jako být v zábavním parku a já jsem atrakce.“

A kdo ví, třeba Susan Sarandonová na některém z příštích karlovarském festivalu rozdá svým fanouškům další podpisy.

Lubica Bergmanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme