Alternativní hudba ovládne pražské Vinohrady. Radio Wave slaví otevření nového studia

Ulice přiléhající k Českému rozhlasu na pražských Vinohradech dnes budou až do půlnoci patřit pouliční párty. Radio Wave slaví s posluchači deset let od svého založení a také otevření nového proskleného studia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radio Wave slaví otevření nového studia | Foto: Radio Wave

Na podiích v Balbínově ulici a ve studiu S1 v budově Českého rozhlasu zahrají Monika Načeva nebo rapper Hugo Toxxx. Důležitým bodem pouliční slavnosti bude i představení projektu Generation What.

„Je zaměřený na lidi ve věku od 18 do 34 let. Je to evropský projekt, který má za cíl zjistit více o této generaci. My ho na pouliční slavnosti představíme, bude možnost vyplnit si dotazníky, které jsou základem projektu. Ambasadory projektu jsou mimo jiné moderátor Rádia Wave Jonáš Zbožil nebo také moderátor České televize Dan Stach,“ říká šéfredaktorka radia Wave Iva Jonášová.

Pro děti připravilo speciální program Radio Junior. Celá slavnost skončí před půlnocí v budově na Vinohradské ulici číslo 12.

Nové studio Radia Wave | Foto: Khalil Baalbaki

Radek Kříž Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme