Bonnie Tyler odstartovala české turné. Kromě Brna zazpívá i v Ostravě a Praze

Velšská poprocková zpěvačka Bonnie Tyler dnes v Brně zahájila české turné. V následujících třech dnech vystoupí ještě v Ostravě a Praze. Zpěvačka se proslavila typickým chraplavým hlasem. V Česku má početnou fanouškovskou základnu, a proto se sem ráda vrací.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zpěvačka Bonnie Tyler | Foto: CC-BY-SA-3.0, Albin Olsson

Bonnie Tyler si s sebou do Brna přivezla celou rockovou kapelu. Kromě hudby tak nejspíš předvede i atraktivní show.

Na koncertech zazní její největší hity jako písně I Need a Hero, balada It's a Heartache nebo její nejúspěšnější skladba Total Eclipse of the Heart. Fanoušci se mohou těšit i na novinky z desky Rocks and Honey, kterou vydala předloni.

Její skladby přezpíval v minulosti například Karel Gott. Před deseti lety pak vznikla česká verze hitu I Need a Hero, kterou nazpívala Lucie Vondráčková.

Česko-slovenské turné zahájila 63letá zpěvačka už včera v Bratislavě. Halu Incheba, která má kapacitu asi pět tisíc míst, zaplnila přibližně ze tří čtvrtin.

Bonnie Tyler zazpívá také zítra v Ostravě a v sobotu v Praze. Turné pokračuje v Německu, ve Španělsku nebo Finsku. Na konci roku pak dvakrát vystoupí ve Švýcarsku. Naposledy se Bonnie Tyler představila v Česku loni začátkem září na slavnostech města Havířova.

Anna Kottová, Tereza Kadrnožková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme