Ceny MTV ovládla americká zpěvačka Lady Gaga

Královnou hudebních cen MTV je americká zpěvačka Lady Gaga. Ze třinácti nominací získala v Los Angeles osm cenných trofejí. Popová diva tak drží druhé místo spolu s norskou rockovou skupinou A-ha, který si stejný počet sošek odnesla před čtyřiadvaceti lety.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lady Gaga si odnesla osm cen MTV | Foto: ČTK

Lady Gaga dostála i své další pověsti. Ocenění za video roku si převzala v šokujícím úboru, v šatech jakoby vytvořených z cárů hovězího masa.

Kromě popové královny proměnil dvě nominace z osmi rapper Eminem, ocenění si odnesli například i Justin Bieber jako nejlepší nový umělec či Jay Z a Alicia Keysová za kinematografii.

Předávání letošních cen MTV poznamenal i dozvuk loňského skandálu. Rappera Westa část publika přivítala bučením. Hipphoper totiž tehdy během ceremonie vytrhl mikrofon z ruky zpěvačce Taylor Swiftové s tím, že cenu měla dostat Beyoncé. Jeho chování loni odsoudil dokonce i prezident Barack Obama.

Igor Maňour, Lubica Bergmanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme