Lady Gaga poprvé vystoupí v Česku

V pražské vysočanské aréně bude mít českou premiéru americká zpěvačka Lady Gaga. Extravagantní a lehce kontroverzní umělkyně je často označována za novou Madonnu.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

O2 arena

O2 arena | Foto: Marián Vojtek

Podařilo se jí dvěma řadovými alby a deskou remixů zaujmout natolik, že je nejen čerstvou držitelkou tří hlavních cen evropské MTV, ale především majitelkou dvou hudebních trofejí nejcennějších Grammy.

Používá velmi podobnou obchodní strategii jako Madonna. K tomu je navíc nejen podstatně mladší, ale i lépe hlasově vybavená. Na turné v Praze připraví fanoušky předkapela.

„Můžu potvrdit, že před Lady Gaga se představí Semi Precious Weapons, u nás zatím nejsou tak známí,“ řekl promotér Petr Novák.

Někoho fascinují její módní výstřelky, někoho talent. Obojí představí Lady Gaga poprvé v Česku živě a překvapivě bez přítomnosti televizních kamer. Koncert je už dlouho beznadějně vyprodaný.

Igor Maňour, Jitka Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme