Na bubenické show The Tap Tap si lidé mohou vydražit hudební nástroje

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana ovládne bubenická show. Unikátní bicí nástroje si budou moct zájemci i vydražit. Benefiční večer s kapelou tělesně postižených hudebníků The Tap Tap a jejími hosty vrcholí už dnes večer.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

The Tap Tap | Foto: Dan Suchánek, Barbora Tůmová

Egyptská darbuka, celá bicí souprava z amerického studia slavného Milese Davise nebo šamanské bubny.

Vzácné brazilské, arabské a kubánské bicí nástroje v divadle nejen uslyšíte, ale také máte šanci vydražit je právě ve prospěch kapely handicapovaných hudebníků The Tap Tap.

Přehrát

00:00 / 00:00

O koncertu The Tap Tap natáčela redaktorka Tereza Bartůňková

„Budeme tam mít i dražební katalog. Každý, kdo přijde ho obdrží. Jsou to skutečně velice zajímavé nástroje. Sám doufám, že se mi podaří si něco vydražit. Nebo někoho pověřit, aby mi něco vydražil,“ říká kapelník Šimon Ornest.

Nebude to ale jen bubenická show, kapela dnes pokřtí také svůj nový klip k písni ‚Konec světa – zrušeno‘, ve kterém účinkují například Tomáš Hanák, Xindl X a členové The Tap Tap.

Na konci benefičního večera tuto píseň diváci uslyší ještě jednou - v ruštině. Kapela se totiž připravuje na své vystoupení v Moskvě.

Tereza Bartůňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme