Nová Céline Dion, tvrdí o Laře Fabian kritici. Popová hvězda vystoupí v Praze

Zpívat v devíti světových jazycích dokáže málokdo. Umí to Lara Fabian, která se v říjnu v rámci svého turné Le Secret zastaví i v Praze. Kanadská zpěvačka s belgicko-italskými kořeny sklízí obdiv nejen pro svou krásu, ale hlavně pro svou schopnost vyjádřit hlasem hluboké emoce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lara Fabian, zpěvačka | Foto: BTL agency

Medový hlas a schopnost vyvolávat mrazivé emoce. Tím vším na sebe poutá pozornost popová diva Lara Fabian.

V pražském Fóru Karlín zazpívá v říjnu výběr svých největších hitů, a to hned v několika světových jazycích.

„V Praze udělám akustický koncert. Bude to taková cesta napříč mým reportérem, který zazpívám v pěti různých jazycích. Chtěla bych vyjádřit a předat posluchačům emoce, které cítím, když zpívám,“ říká.

Přehrát

00:00 / 00:00

Za novou Céline Dion považují kritici zpěvačku Laru Fabian. Popová hvězda zazpívá 17. října v Praze

Zájem o pražský koncert Lary Fabian byl velký. Tři tisíce lístků zmizely během několika dnů. Lara Fabian ale nebude v Praze zpívat poprvé.

Už před dvěma lety si tu zpěvačka získala srdce lidí, když ve vyprodané Smetanově síni odložila mikrofon a bezprostředně zpívala bez jakékoli technické podpory. Nadšení bylo vzájemné.

„Vždycky mám hrůzu z toho, když zpívám poprvé před novým publikem. To české ale bylo naprosto skvělé, velice vnímavé a vřelé. Na svém prvním pražském koncertě jsem prožívala jedinečné chvíle. Bylo to krásné, harmonické, emocionálně silné setkání,“ vzpomíná.

Kanaďanka se nevěnuje jen zpěvu, skládá i hudbu k filmům. Spolupracovala například se Stevenem Spielbergem.

Markéta Kaňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme