Radio Wave oslaví 6. narozeniny hudebním večerem

Radio Wave oslaví dnešní 6. narozeniny koncertem elektronické muziky. Stanice Českého rozhlasu, která se zaměřuje na mladou a progresivní kulturu vysílá v současné době digitálně a oslovuje především mladé posluchače.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radio Wave Stimul festival | Foto: Radio Wave

Večírek, kterému bude dominovat elektronická hudba začíná dnes večer v 19 hodin ve smíchovském mezinárodním centru současného umění MeetFactory.

„Přizvali jsme dvě zahraniční hvězdy, vůbec poprvé do Česka, elektronické hudebníky Hudsona Mohawka a Machinedruma. Zároveň vystoupí hodně ceněná česká skupina WWW a brněnští Fiordmoss. Do devíti hodin do večera je vstup zdarma, po deváté za stovku, abychom tam dostali lidi i na interprety, kteří si to zaslouží a možná nejsou tak známí,“ upřesňuje program večera hudební dramaturg Radia Wave Tomáš Turek.

„Radio Wave se specializuje na progresivní záležitosti nejen v kultuře. Snažíme se odbourat zažité klišé, že když je něco nového, tak se čeká než k tomu dojdeme. Reflektujeme, co se v populární hudbě děje právě teď,“ představuje myšlení stanice Turek.

Jan Herget Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme