Richards z Rolling Stones vydávává paměti. A mnohé šokuje

Dnes vycházejí paměti Keithe Richardse, člena rokové kapely Rolling Stones. Dílo s titulem Life, Život, už vyvolalo značný zájem. Výňatky totiž vycházely na pokračování v londýnských Timesech a na internetových stránkách se už objevila řada recenzí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Rolling Stones | Foto: Rolling Stones

Rock je o hudbě a o sexu a bylo by šokujícím překvapením, kdyby Richards nepsal ve své knize o obojím. Autor knihy například pomlouvá velikost přirození svého přítele a zpěváka Rolling Stones Micka Jaggera. A také píše o tom, že má informace, že s Jaggerem není v posteli příliš velká legrace.

Jde o nechutné invektivy a i když Richards tvrdí, že Jagger knihu četl v rukopisu, podle novinových zpráv mu byly ukázány jen některé výňatky.

Přehrát

00:00 / 00:00

Milan Kocourek mluvil v Odpoledním Radiožurnálu o pamětech Keitha Richardse

Na invektivy se ozvala druhá manželka Micka Jaggera, slavná herečka a modelka Jerry Hallová, která prohlásila, že si na něho nemohla stěžovat. Ostatně mu také porodila dvě děti. Dále řekla, že z Richardse mluví penisová závist.

Richardova kniha je plná podobných banálností, ale zřejmě se najde spousta lidí, kteří si ji rádi koupí a přečtou. Recenzent listu Daily Mail se domnívá, že Richardovi vadí, že z Jaggera se stal šéf skupiny poté, co Rolling Stones v šedesátých letech podvedl americký manažer Allan Klein.

Komentátor Daily Mail dále píše, že tahle kniha znamená pro kapelu konec, protože se oba členové budou moci jen těžko udobřit. Jiní ale říkají, že Richardovi šlo jen o sedm milionů dolarů, které od vydavatele za knihu dostal. O nic víc.

Milan Kocourek, Václav Rojík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme