Skupina The Tap Tap vystoupí proti konci světa

Skupina The Tap Tap vystoupí dnes večer v jednom okamžiku na třech místech najednou – v Praze, Brně a Ostravě. Cílem koncertu s názvem Proti konci světa je vyvinout dostatek pozitivní energie, která by zabránila všemu negativnímu, co souvisí s koncem mayského kalendáře.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Koncert skupiny The Tap Tap na 47. MFF Karlovy Vary | Foto: Filip Jandourek

„Samozřejmě my se nedokážeme roztrojit, naživo budeme hrát pouze v Praze, ale v závěru večera zazní hymna proti konci světa s názvem Konec světa - zrušeno. Hymnu s námi budou zpívat kapela Eliščin band v Brně a Buty v Ostravě,“ říká kapelník skupiny The Tap Tap Šimon Ornest.

Přehrát

00:00 / 00:00

O koncertech The Tap Tap mluvil v Dopoledním Radiožurnálu kapelník skupiny Šimon Ornest

Koncert bude živě přenášet Česká televize a Český rozhlas 2.

„Je to unikátní tím, že poprvé v historii se tahle technologie využívá pro zábavný pořad. Všechny tři kapely budeme souběžně hrát a zpívat hymnu a televize z toho udělá takový prostřih,“ vysvětluje Ornest.

„Záměr je, abychom zpěvem této hymny vygenerovali dostatek pozitivní energie, abychom zabránili čemukoli negativnímu, co souvisí s koncem mayského kalendáře,“ dodává Ornest.

Výtěžek z charitativního koncertu poputuje na vybavení a provoz vzdělávacího centra Studeo. Jde o projekt, ve kterém za studenty škol Jedličkova ústavu docházejí v jejich volném čase lektoři a věnují se jim v oborech, které si sami vyberou.

Koncert začíná v 21 hodin v pražské Incheba Aréně.

Alžběta Havlová, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme