Support Lesbiens na koncertech podpoří Nadační fond Krtek

V pražském Lucerna Music Baru bude koncertovat skupina Support Lesbiens. Dnešní a zítřejší vystoupení kapely navíc souvisí s veřejnou sbírkou pro Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Členové kapely Support Lesbiens | Foto: Alžběta Švarcová | Zdroj: Český rozhlas

„Vzniklo to zhruba před dvěma roky na pražském koncertě. My jsme chtěli koncert oživit a nakonec se ukázalo, že taková forma je pro koncert svým způsobem zajímavá a tím, že tak podpoříme dobrou věc, to bylo příjemnější,“ popsal vznik charitativních koncertů frontman kapely Kryštof Michal.

Přehrát

00:00 / 00:00

Charitativní koncert představil na Rádiu Česko frontman skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal

„Dramaturgie je celkem jednoduchá. Koncert probíhá celkem normálně, nicméně v takových třech blocích jsou okna, kdy vezmeme pár předmětů a vyzveme lidi, aby licitovali finanční částky, které potom putují na konto Krtka,“ vysvětluje Michal.

Dražené předměty mají většinou spojitost s kapelou. jde buď o osobní předměty jednotlivých členů kapely nebo předměty spojené se skupinou Support Lesbiens.

Jako speciální host vystoupí na koncertech také kamarád skupiny, ‚rytmický lidový vypravěč‘ Lukáš Bayer.

Lenka Rafaelová, Magdaléna Trusinová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme