Trenčín očekává nejkvalitnější ročník festivalu Pohoda

V Trenčíně začíná největší slovenský hudební festival Pohoda. Jeho renomé už dávno překročilo slovenské hranice, a tak se letos organizátoři potýkají s nebývalým zájmem fanoušků i kapel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Festival Pohoda 2011 | Foto: Festival Pohoda

Skoro 200 účinkujících a tradičně bohatý doprovodný program, divadla, diskuse a workshopy. O 15. ročníku legendárního festivalu se mluví jako o tom vůbec nejkvalitnějším.

Přitom ještě před dvěma lety to vypadalo, že festival skončil. Při 13. ročníku v roce 2009 strhla bouřka jeden z festivalových stanů. Jeden člověk zemřel na místě, další později v nemocnici, mnoho lidí se zranilo. Organizátoři tehdy uvažovali o tom, že Pohodu už dál pořádat nebudou.

Letošní statistiky ale ukazují, že festival neztratil podporu fanoušků. Naopak, už pár dní před začátkem akce byly vstupenky vyprodané. Velký byl i zájem kapel, pozvánku na Pohodu jich dostalo asi 100, odmítnutých bylo přibližně pětkrát tolik.

Vojtěch Berger Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme