V Karlových Varech se večer bubnovalo, koncert měli The Tap Tap

Kapela The Tap Tap z Jedličkova ústavu a škol měla v rámci filmového festivalu koncert. Na Mlýnské kolonádě se bubnovalo a všelijak veselilo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Koncert skupiny The Tap Tap na 47. MFF Karlovy Vary | Foto: Filip Jandourek

Nadace Jedličkova ústavu se pro letošní rok stala oficiálním neziskovým partnerem karlovarského filmového festivalu.

Nachystala proto bohatý doprovodný program a v rámci něj si návštěvníci mohli zatančit v rytmu kapely The Tap Tap.

„Což je hudební těleso, které vzniklo v Jedličkově ústavu a školách pod vedením Šimona Ornesta. Hrají zde studenti a absolventi z Jedličkova ústavu a fungují takhle už 14 let,“ představuje hudební skupinu The Tap Tap Radek Musílek, mluvčí Jedličkova ústavu a škol.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na koncertu The Tap Tap v rámci karlovarskéjho filmového festivalu natáčela Marcela Hálová

Spolu s kapelou The Tap Tap vystoupil v Karlových Varech i Marek Eben.

„Oni mají úžasnou spoustu energie a je to z toho cítit. já myslím, že lidé jsou vždycky docela překvapení, jak hutné těleso to je,“ myslí si Eben.

„Já jsem byl také překvapen. Ale to bylo poprvé. My už jsme spolu vystupovali dvakrát nebo třikrát. Když jsem s nimi hrál poprvé, tak to bylo v den, kdy mi vytrhli první druhý zub – osmičku. A šlo to,“ vzpomíná marek Eben.

Český rozhlas podpořil na MFF Karlovy Vary Nadaci Jedličkova ústavu

Číst článek

Nadace Jedličkova ústavu také od oficiálních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, mezi které patří i Český rozhlas, finanční dar ve výši bezmála milión a půl korun.

„Použijeme ji pro prezentaci sbírky na bezbariérový autobus pro Jedličkův ústav a školy ale samozřejmě také k odprezentování problametiky lidí s tělesným postižením, kterému se Jedličkův ústav a školy, stejně jako Nadace Jedličkova ústavu věnují,“upřesňuje Radek Musílek

Marcela Hálová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme