V Plzni začíná festival Na ulici. Nabídne desítky koncertů

V Plzni začíná festival Na ulici. Čtyřdenní akce nabídne na čtyřech scénách v centru města řadu hudebních vystoupení nejrůznějších žánrů, od jazzu a soulu, přes country a folk až po punk a hip-hop. Chybět nebudou ani divadelní představení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Koncert | Foto: Fotobanka stock.xchng

Festival Na ulici Plzeň každý rok doslova rozzáří. Z různých koutů centra se ozývá hudba, lidé postávají před pódii s kelímky a podupávají si do rytmu anebo korzují mezi jednotlivými scénami a potkávají se s přáteli.

Letos bude festival komornější. Oproti loňským sedmi scénám budou jen čtyři, ale na kvalitě to akci neubere. Návštěvníky čeká na čtyřicet plnohodnotných, nikoli festivalově krácených koncertů a odpolední dětská divadelní představení.

Vystoupí například Miki Rivola a přátelé, Irena Budweiserová, Poitín, Žalman a hosté, 3dé lidé nebo divadlo Buchty a loutky. Součástí festivalu je i unikátní výstava velkoformátových obrazů s názvem Zeď umění - The wall of art.

Jana Kosová, ak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme