V pouhých 22 letech zemřela jediná dcera Whitney Houstonové

Bobbi Kristina Brownová, jediná dcera zesnulé popové legendy Whitney Houstonové a zpěváka Bobbyho Browna, zemřela ve věku 22 let. Posledních několik měsíců byla v kómatu. Světová média se odvolávají na prohlášení rodiny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jediná dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houstonové – Bobbi Kristina Brownová – zemřela | Zdroj: Reuters

„Zemřela 26. července obklopena rodinou. Konečně našla klid v rukou božích. Chceme ještě jednou všem poděkovat za obrovské množství lásky a podpory, kterou nám vyjadřovali v průběhu několika posledních měsíců,“ uvedla zástupkyně rodiny Kristen Fosterová.

Bobbi Kristina Brownová byla v kómatu od konce ledna. Tehdy ji její přítel Nick Gordon nalezl bezvládnou ve vaně plné vody. Okolnosti případu nebyly dosud objasněny.

Není jasné, jestli šlo o nehodu nebo pokus o sebevraždu. Objevila se i teorie, že vážná zranění způsobil mladé ženě její partner ve snaze dostat se k jejímu dědictví, to se ale nikdy nepotvrdilo.

Dívka utrpěla nevratné poškození mozku a její stav se pak už jen zhoršoval. Na konci června byla převezena do hospice.

Mnozí tvrdí, že se Bobbi Kristina Brownová nikdy zcela nevzpamatovala z matčiny smrti. Whitney Houstonová utonula nešťastnou náhodou ve vaně hotelového apartmá v Beverly Hills. Její mrtvé tělo bylo nalezeno 11. února 2012. K úmrtí přispěla i srdeční choroba a kokain, který známá zpěvačka užívala.

ČTK, Tea Veseláková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme