Vojta Dyk a B-side Band roztančili karlovarské letní kino

Neobyčejnou show zažili fanoušci filmového festivalu v Karlových varech. Do varu je tentokrát nedostal film, ale koncert B-side Bandu a zpěváka Vojtěcha Dyka, kterému se podařilo roztančit celé letní kino. Představení si užili i ti, kteří s Českým rozhlasem soutěžili o lístky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vojta Dyk v doprovodu brněnského B-Side Bandu zazpíval největší hity světové i domácí hity.

Nejen osm šťastlivců, kterým se je nakonec podařilo získat, ale i stovky dalších lidí zvedl z laviček letního kina v Karlových Varech osmnáctičlenný big band v čele s kapelníkem Petrem Buchtou.

„Postavit se před 20 chlapů, kteří hrají naplno, to není vůbec sranda. On je opravdu podle mě zpěvák, který se tady narodí jednou za 50 let,“ prohlásil Buchta o Vojtěchu Dykovi.

Zpěvák už před koncertem sliboval velkou show. „Co se týče písniček, hodně z nich je našich. Závěrečný set je plný tanečních hitů,“ předeslal Dyk.

Svůj slib splnil a doslova rozproudil studený vzduch. Koncert se i přídavkem protáhl na tři hodiny. Zazněl swing a jazz. Na jevišti se vystřídalo několik hostů, mimo jiné i prezident Karlovarského festivalu Jiří Bartoška nebo Matěj Ruppert, který si s Vojtou Dykem zpíval Something Stupid.

Bez Horečky sobotní noci se show neobešla, Vojta Dyk tak vzdal hold hlavní hvězdě letošního festivalu Johnu Travoltovi.

Klára Bílá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme