Vychází album nezveřejněných písní Michaela Jacksona

Na trh přichází dlouho očekávané album Michael. Milovníkům Michaela Jacksona má deset dosud nezveřejněných písní představit krále popu tak, jak ho nikdo nezná.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obal CD Michael

Obal CD Michael | Foto: sonymusic.com

Mohlo to dopadnou i hůř ozývají se hlasy z řad kritiků. Nové album ale zároveň doprovází celá řada kontroverzí. Veliké nadšení totiž nebudí ani mezi některými hudebníky a fanoušky zpěváka.

Ti nejzarytější tvrdí, že vůbec neodpovídá tomu, co by Jackson vydal. A s tím souhlasí i jeho rodina. Navíc, řada lidí pochybuje, že hlas na desce Michael tomu pravému Michelu Jacksonovi doopravdy patří.

Producent Teddy Riley, který s králem popu v posledních letech pracoval se ale brání s tím, že nahrávky musel digitálně upravit. Riley se navíc nechal slyšet, že pokud bude o nové album zájem, nevylučuje, že vyjde další.

Igor Maňour, Lubica Bergmanová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme