Zpěvačka Shakira porodila syna, oznámil její partner. Šlo však o 'aprílový' žert

Desítky světových médií přišly dnes v noci s informací, že se kolumbijská popová hvězda Shakira stala matkou. Její partner, fotbalista FC Barcelony Gerard Pique, pustil do světa zprávu o narození syna prostřednictvím sociální sítě Twitter. Nakonec ale bylo všechno jinak.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Shakira | Foto: Getty Images, Imagenet, MTV Networks Europe (Press Office)

Shakira měla termín porodu až v polovině ledna, což by znamenalo, že porodila dřív. Ve skutečnosti ale zatím žádné dítě nemá.

Ve Španělsku je totiž dnes takzvaný den neviňátek, který má sice biblické pozadí, ale slaví se podobně jako v Česku apríl - lidé si ze sebe tropí žerty a snaží se jeden druhého napálit.

Přehrát

00:00 / 00:00

Jak Španělsko prožívalo údajné narození syna zpěvačky Shakiry, popsala tamní spolupracovnice Ľubica Zlochová

Fotbalista Pique se zřejmě v době ligové přestávky nudil, a tak po půlnoci ve svém tweetu doslova uvedl: „Už se nám narodil syn, jsme velmi šťastní a děkujeme za vaše gratulace.“

Kvůli jeho vtipu měly hned práci stovky novinářů. Také lékaři v barcelonských porodnicích museli celou noc čelit dotazům médií.

Pique držel všechny v napětí celých 12 hodin. Po poledni napsal na Twitter, že se dítě jmenuje Inocencio, což je španělsky neviňátko, a že všem přeje veselý 28. prosinec.

Ne každý však fotbalistův žertík ocenil, zvlášť když šlo o tak vážnou událost, jakou je narození dítěte. Kritika by se na Piqueho hlavu mohla snést z Latinské Ameriky, kde jsou lidé silně nábožensky založení. Jak moc byla vtipem nadšená samotná Shakira, zatím není známo.

Jan Pokorný, Tereza Jelínková, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme