Zpěvačka Whitney Houston se utopila ve vaně, svou roli sehrál i kokain

Popová hvězda Whitney Houston se utopila nešťastnou náhodou ve vaně. Svou roli ale sehrála i srdeční vada a také kokain. To je závěr koronera v Los Angeles.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zpěvačka Whitney Houston v roce 2000 při udílení cen Grammy | Foto: Reuters

Testy prokázaly chronické užívání kokainu, uvádí se mimo jiné v oficiální zprávě o smrti Whitney Houston. Bezprostřední příčinou ale bylo utonutí. Kokain a nemocné srdce k tomu jen přispěly, konstatuje koroner s tím, že zpěvačka zemřela nešťastnou náhodou.

Whitney Houston skonala 12. února v předvečer udílení cen Grammy v pokoji kalifornského hotelu Beverly Hilton. Její smrt otřásla nejen hudebním světem. Zpráva koronera nicméně spíš jen potvrdila to, co mnozí její přátelé a blízcí tušili a někteří se s tím anonymně svěřovali médiím.

Whitney Houston patřila mezi největší popové a soulové hvězdy. Od poloviny osmdesátých do konce devadesátých let patřila k nejprodávanějším zpěvačkám. Vydala sedm studiových alb a prodala na 170 milionů desek a singlů.

Jejím největším úspěchem bylo účinkování ve filmu Osobní strážce po boku Kevina Costnera v roce 1992. Z tohoto filmu pochází pravděpodobně její nejslavnější píseň I Will Always Love You.

Igor Maňour, Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme