Zpěvák legendárních Rolling Stones Mick Jagger slaví sedmdesáté narozeniny

Před sedmdesáti lety se 26. července narodil v britském Dartfordu zpěvák kapely The Rolling Stones Mick Jagger. Ani v tomto věku nezůstává nic dlužný své pověsti sexuálního idolu a rebela.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mick Jagger z Rolling Stones na britském festivalu Summer Time | Zdroj: Reuters

Zatímco většina jeho vrstevníků odpočívá a užívá si zasloužený důchod, sir Michael Philip Jagger běhá s mikrofonem po pódiu a na diváky špulí smyslné rty.

„Myslím, že je vždycky možné být hodně slavný. Prostě věc se má tak, že co se týká Beatles nebo nás, tehdy byly skupiny úplně něco nového. Parta lidí, kteří dělali muziku a brali ji smrtelně vážně. Nedělali jednu z mnoha věcí, ale zrovna tohle,“ říká Jagger.

Přehrát

00:00 / 00:00

Charismatický zpěvák legendárních Rolling Stones Mick Jagger slaví neuvěřitelné sedmdesáté narozeniny. Téma pro redaktorku Jitku Benešovou

Kapela The Rolling Stones se proslavila jako protipól Beatles. Tahounem kapely se stala dvojice Jagger - Richards. Během půlstoletí spolu napsali na 400 písní.

Hudební ikony letos poprvé vystoupily na slavném festivalu Glastonbury.

Jitka Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme