Český rozhlas představuje na knižním veletrhu Dukovy glosy i audioknihy

Bestseller Madeleine Albrightové v audiopodobě, dětské knihy reportérky Michaely Veteškové nebo autogramiáda kardinála Dominika Duky. I na to láká stánek Českého rozhlasu na veletrhu Svět knihy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dominik Duka představil Glosy v Českém rozhlase | Foto: Filip Jandourek

Knižní veletrh se koná na Výstavišti v pražských Holešovicích. U rozhlasového stánku si zájemci mohou koupit například druhé knižní vydání Dukových zamyšlení zamyšlení, která Radiožurnál vysílá pravidelně každou neděli v 8:20.

Kardinál ve svých glosách s nadhledem hodnotí nejen to, co se děje ve světě věřících, ale i dění v celé společnosti. A sám říká, že to není práce úplně jednoduchá. "Zátěž toho týdne je poměrně dost náročná a ta samotná glosa je také něčím mimořádným," říká. Jednu autogramiádu své nedávno vydané knihy už má za sebou, druhá ho čeká v pátek ve 13 hodin.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ředitelka Radioservisu Kateřina Konopásková mluví o audioknihách

Návštěvníci se ale na veletrhu mohou potkat i s reportérkou Radiožurnálu Michaelou Veteškovou, která představí dvě knížky pro děti. Nedílnou součástí produkce Českého rozhlasu pak jsou audioknihy, kterých společnost Radioservis prodává víc než klasických knih. "Velkým lákadlem jsou dlouhodobě Toulky českou minulostí a pak se hodně daří klasické literatuře jako je například Vojna a mír," přibližuje ředitelka Radioservisu Kateřina Konopásková.

Teres Bartůňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme