Letos poprvé se koná Velký audioknižní čtvrtek. Nabídne osm novinek

Dnes poprvé se v rámci Velkého knižního čtvrtku koná Velký audioknižní čtvrtek. Nabídne osm nových audioknih. Mezi nimi třeba román Umberta Eca Nulté číslo, který načetl herec Petr Oliva, nebo Želary v podání herečky Lenky Vlasákové.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Poslech ze sluchátek | Foto: Free Digital Photos

Mezi novinky patří také bestseller z vydavatelství Radioservis Himmlerova kuchařka. V něm zazáří Taťjana Medvecká.

„Ona je prostě úžasná v rozhlase. A na titul Himmlerova kuchařka se velmi hodí,“ říká ředitelka Radioservisu Kateřina Konopásková.

„Protože jak to vypráví ta 105 let stará paní unavená životem, ale zároveň jsou tam i další polohy, co všechno v životě prožila, co ji potkalo, je Taťjana Medvecká na to velmi vhodnou interpretkou. A bylo tam dobré souznění s panem režisérem, panem Chrsem,“ dodává.

Přehrát

00:00 / 00:00

Letos poprvé se koná Velký audioknižní čtvrtek. Podrobnosti o akci přidává ředitelka Radioservisu Kateřina Konopásková

V nabídce audioknih se objeví také například Chytré pohádky pro malé rozumbrady od Jiřího Žáčka, které namluvil Oldřich Kaiser, nebo pohádky Radka Adamce a Milana Zimmermana Bubákov.

V rámci Velkého audioknižního čtvrtku se v Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí uskuteční od 17 hodin setkání s interprety a režiséry nazvané Knížky do ucha aneb Jak se dělá audiokniha.

Taťjana Medvecká, Lenka Vlasáková, Jindřiška Nováková, Ivan Řezáč a Jiří Tušl si budou povídat s rozhlasovým moderátorem Vladimírem Krocem.

Klára Fleyberková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme