Ve Francii vzbudila rozruch kniha o vztahu prezidenta Hollanda s herečkou Gayetovou

První stránky francouzským novin plní v posledních dnech kniha o vztahu prezidenta Francois Hollande s 43letou herečkou Julii Gayetovou. Novinářka Soazig Quéménerová v ní vypráví zejména o tom, jaké potíže tento vztah způsobuje prezidentovi a jeho okolí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Francouzský prezident François Hollande | Foto: European Parliament

Kniha o vztahu prezidenta Hollanda s herečkou Julii Gayetovou ve Francii vzbudila velký rozruch. Podobné publikace bývají často předmětem žaloby, čtenáři v nich očekávají pikantní historky, ale tato kniha je určitou výjimkou.

Její autorka Soazig Quéménerová je renomovaná novinářka, šéfka politického oddělení týdeníku Marianne, a zajímají jí i seriózní otázky, které tento vztah přináší.

Na jeho pozadí také ukazuje charakter Francoise Hollanda. Zejména jeho nerozhodnost a jeho neschopnost se k některým otázkám postavit čelem.

Nechybí samozřejmě ani zábavnější pasáže. V knize se píše třeba i o tom, že herečka škádlívá plnoštíhlého Francoise Hollandea, milovníka jídla a vína, kvůli jeho vzhledu.

20 tisíc eur za společný snímek

O blízkém vztahu prezidenta Hollanda a Jullie Gayetové se informovala média už před dvěma lety. Prezident to sice nepotvrdil ale ani nepopřel.

Gayetová je velmi často v Elysejském paláci, připravuje některé recepce přímo po boku Hollanda. Oficiálních akcí se pak už ale neúčastní a neobjevuje se ani na žádných fotografiích. Také při cestách prezidenta se k němu herečka připojuje až po skončení oficiální části.

Na veřejnost tak neproniklo mnoho společných fotografií prezidenta s herečkou. Paparazziům se pár totiž nedaří vyfotit. List Le Figaro v této souvislosti napsal, že časopisy nabízejí za společnou fotografii prezidenta a herečky 20 tisíc eur.

Před dvěma lety některá média psala, že paparazzi Sébastien Valiela dostal za sérii fotografií potvrzujících, že prezident Hollande má poměr s Julií Gayetovou 40 tisíc dolarů.

Jan Šmíd Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme